Materiały na temat SA8000

Uzyskaj certyfikat zgodności społecznej

SA8000 (Social Accountability 8000) to uznawany na całym świecie standard certyfikacji społecznej odpowiedzialności w obszarze pracy. Został wprowadzony przez Social Accountability International (SAI) i zyskał światową akceptację. Ponieważ firmy z certyfikatem SA8000 są zobowiązane do wdrożenia wewnętrznego systemu zarządzania, chcąc spełnić wymagania normy, muszą również wypełnić zobowiązania LkSG dotyczące należytej staranności w zakresie praw człowieka i obowiązków pracowniczych.

Możesz zaufać naszemu doświadczeniu
TÜV Rheinland to niezawodna jednostka oceniająca zgodność, zapewniająca jakość, bezpieczeństwo i zrównoważony rozwój we wszystkich aspektach życia.

W naszych materiałach „Certyfikat zgodności z zasadami społecznymi zgodnie z SA8000 w odpowiedzi na niemiecką ustawę o łańcuchu dostaw (LkSG)” podsumowujemy zakres i kluczowe punkty certyfikacji, odpowiadając jednocześnie na najważniejsze pytania klientów.

Uzupełnij dane i pobierz materiały!

Wyrażając chęć pobrania materiałów, zgadzasz się na otrzymywanie potwierdzeń, przypomnień i wiadomości e-mail tego dotyczących, w tym dokumentów, filmów i prezentacji, a także kontakt z przedstawicielami handlowymi w sprawie powiązanych tematów.
 
Znajdź nas!
 
© TÜV Rheinland 2023
 
Back to top